Šeimos kelionės draudimas


Planuojate kelionę kartu su savo šeima ir ieškote geriausio kelionės draudimo sprendimo? Pasirinkite draudimo bendrovės Seesam „Šeimos kelionės draudimą“ ir apdrauskite savo šeimą bei jos kelionę palankiausiomis sąlygomis.

Kodėl verta rinktis „Šeimos kelionės draudimą“?
 • „Šeimos kelionės draudimą“ galite greitai ir patogiai įsigyti internetu – per keliolika minučių apdrausite visą savo šeimą, o draudimo sutartį gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.
 • Pasirinkus „Šeimos kelionės draudimą“ gausite specialų pasiūlymą visai šeimai, kuriame įvertinta tai, jog Jūs keliaujate su šeima, kelionę įsigijote visi kartu, turite bendrą bagažą ir pan.
 • „Šeimos kelionės draudimas“ yra pigesnis negu kelionės draudimas įprastai keliautojų grupei.
Kaip galite įsigyti „Šeimos kelionės draudimą“?
 1. Apsilankykite Seesam elektroninėje parduotuvėje adresu https://esales.seesam.lt/keliones-draudimas/;
 2. Užpildykite duomenis apie kelionę bei prie keliaujančių asmenų įrašykite šeimos narių skaičių pagal amžiaus grupes;
 3. Spauskite „Skaičiuoti“ ir atsidariusiame lange pasirinkite „Šeimos kelionės draudimą“;
 4. Pasirinkite draudimo apsaugos apimtį ir užpildykite asmeninę informaciją apie keliaujančius.
Specialaus pasiūlymo sąlygos
 • Specialus pasiūlymas Šeimos kelionės draudimas (toliau – Specialus pasiūlymas): Seesam Insurance AS Lietuvos filialo (toliau – Seesam) kelionės draudimo pasiūlymas, kuomet viena draudimo sutartimi apdraudžiami visi keliaujantys vienos šeimos (kaip toliau aprašyta) nariai.
 • Specialus pasiūlymas galioja šeimai pagal tokį apibrėžimą – sutuoktiniai arba sugyventiniai iki 65 metų amžiaus ir / ar jų vaikai iki 21 metų amžiaus.
 • Specialus pasiūlymas galioja tik sudarant kelionių draudimo sutartis, kurių galiojimo teritorija yra: „Afrika, įskaitant Europą“ arba „Azija, įskaitant Europą“ arba „Baltijos šalys/NVS/Lenkija/Ukraina“ arba „Europa“ arba „Europa + Egiptas, Turkija, Tunisas“.
 • Pasinaudojus Specialiu pasiūlymu sudaroma draudimo sutartis, kurioje nurodytos draudimo sumos yra bendros visiems apdraustiesiems. Draudimo suma vienam apdraustajam apskaičiuojama bendrą draudimo sumą dalinant iš apdraustų asmenų skaičiaus.
 • Specialus pasiūlymas galioja sudarant draudimo sutartis Seesam elektroninėje draudimo parduotuvėje esales.seesam.lt ir Seesam klientų aptarnavimo skyriuose.
 • Specialus pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims.
 • Specialiam pasiūlymui galioja Seesam Insurance AS Lietuvos filialo draudimo taisyklės.
 • Seesam pasilieka teisę atšaukti Specialaus pasiūlymo galiojimą be išankstinio įspėjimo, jeigu sutartis nėra sudaryta jo galiojimo metu.

Prieš sudarant finansinių paslaugų sutartį rekomenduojame susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis
www.seesam.lt ir, jei reikia, pasikonsultuoti su Seesam draudimo specialistais.