Mini Kasko plius: 5 Eur per mėnesį


AKCIJA NEBEGALIOJA! Jums apsidraudus privalomuoju vairuotojo civilinės atsakomybės draudimu (TPVCAPD), ir nutikus įvykiui, kuomet Jūs esate kaltas, pastarasis draudimas atlygins nuostolius, kuriuos įvykio metu patirs nukentėjusios šalys: jų automobilio remonto, jų kitokio apgadinto turto nuostolius ir pan.

Tačiau dažniausiai eismo įvykio metu mes ne tik sukeliame nuostolį kitiems, bet ir apgadiname savo automobilį, už kurio remontą tenka mokėti patiems.

Todėl Seesam Jums siūlo paslaugą „Mini Kasko plius“ – tai papildoma draudimo apsauga Jūsų automobiliui prie vairuotojo civilinės atsakomybės draudimo ne tik eismo įvykio, bet ir gaisro atveju.

„Mini Kasko“ Jums puikiai tinka, jeigu Jūsų automobilis yra senesnis negu galima apdrausti įprastu Kasko draudimu arba įprastas Kasko Jums per brangus.

Ką suteikia Mini Kasko plius
  • Remonto ir papildomų išlaidų kompensavimą automobiliui patekus į eismo įvykį, po kurio automobilis tampa nebevažiuojantis arba važiuojant keltų pavojų kitiems eismo dalyviams.
  • Vienkartines išmokas automobilio nepataisomo sugadinimo atveju po eismo įvykio arba gaisro.

Daugiau apie „Mini Kasko plius“ sužinokite: Mini Kasko plius taisyklėse.

Kokias išlaidas atlygina Mini Kasko plius

Mini Kasko plius privalumai

Mini Kasko plius akcijos taisyklės
  • Akcijos pasiūlymas: klientai, sudarydami draudimo bendrovės Seesam Insurance AS Lietuvos filialo (toliau – Seesam) Transporto priemonių valdytojo civilinės atsakomybės privalomojo draudimo (toliau – TPVCAPD) sutartį lengvajam automobiliui, kartu su TPVCAPD sutartimi gali įsigyti „Mini Kasko plius“ draudimą už specialią akcijos kainą.
  • Akcijos pasiūlymas galioja sudarant Seesam TPVCAPD sutartį šios akcijos galiojimo laikotarpiu: nuo 2017 m. spalio 16 d. iki 2017 m. gruodžio 17 d.
  • Akcijos periodu pagal Akcijos sąlygas draudimui „Mini Kasko plius“ taikoma speciali fiksuota metinė kaina – 60 EUR (šešiasdešimt eurų).
  • Akcijos pasiūlymo metu draudimui „Mini Kasko plius“ galioja šio draudimo taisyklių 2017 m. spalio 16 d. redakcija.
  • Akcijos pasiūlymas galioja sudarant draudimo sutartis Seesam klientų aptarnavimo ir Seesam draudimo tarpininkų skyriuose bei Seesam elektroninėje parduotuvėje.

Prieš sudarant finansinių paslaugų sutartį rekomenduojame susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis
www.seesam.lt ir, jei reikia, pasikonsultuoti su Seesam draudimo specialistais.