Kelionių draudimo vasaros akcija


AKCIJA NEBEGALIOJA! Apsidrauskite Seesam kelionių draudimu, keliaudami 2-iese ar su didesne kompanija, ir kiekvieną savaitę laimėkite „FujiFilm Instax Wide“ momentinį fotoaparatą.

Planuojate keliauti šią vasarą? Pasirūpinkite ne tik savo, bet ir bendrakeleivių Seesam kelionės draudimu dabar, nes draudimas ne tik sumažins rūpesčių kelionėje, bet su dabar taikomu specialiu pasiūlymu – padės įamžinti daugiau įspūdžių.

Apsidraudę pagal akcijos sąlygas, kiekvieną savaitę turite galimybę laimėti 1-ą iš 10-ies „FujiFilm Instax Wide“ momentinių fotoaparatų. Per visą vasarą tokių laimingųjų turėsime netgi 10 – kiekvieną vasaros savaitę po vieną laimėtoją (nuo birželio 25 d. iki rugsėjo 2 d.).

Ką atlygina kelionės draudimas?

Seesam kelionių draudimo paketas yra išties gausus – jį sudaro penki skirtingi draudimo produktai, iš kurių Jūs renkatės Jums reikalingus:

Daugiau apie kelionės draudimą galite sužinoti čia.

Kodėl verta apsidrausti dabar?

Tik šią vasarą, iki 2018 m. rugsėjo 2 d., galioja kelionių draudimo akcija, kurios metu apsidraudus Seesam kelionių draudimu keliaujant 2-iese ar su didesne kompanija - galėsite laimėti FujiFilm Instax momentinį fotoaparatą kiekvieną savaitę.

Kokį prizą galite laimėti?

Laimėti galima 1-ą iš 10-ies „FujiFilm Instax Wide 300“ momentinių fotoaparatų!

 • Popierinės nuotraukos ir vėl grįžta į madą.
 • Fotografuoti momentiniu fotoaparatu tikrai labai paprasta.
 • Momentinio fotoaparato pagalba galima greitai pasidaryti popierinę nuotrauką, kuri atsispausdina bei išryškėja vos per kelias akimirkas.
 • Fotoaparatas veikia su Fujifilm Instax fotolapeliais - su prizu laimėtojai gaus ir fotolapelius (pakuotėje 10 vnt.).

Specialaus pasiūlymo sąlygos
 • Akcijos pasiūlymas: klientai sudarę draudimo bendrovės Seesam Insurance AS Lietuvos filialo (toliau - Seesam) kelionių draudimo sutartį pagal žemiau aprašytas sąlygas ir ta pačia sutartimi apdraudę 2 ir daugiau asmenų, turi galimybę laimėti FujiFilm Instax Wide 300 momentinį fotoaparatą.
 • Akcijos galiojimo terminas: nuo 2018 m. birželio 25 d. iki 2018 m. rugsėjo 2 d.
 • Akcijos prizai: 10 vnt. FujiFilm Instax Wide 300 momentinių fotoaparatų – 10 savaičių, po 1 prizą kiekvieną savaitę.
 • Akcijos  laimėtojai: kiekvieną savaitę bus išrenkamas 1 laimėtojas, kuris bus išaiškinamas atsitiktine tvarka iš visų tos savaitės įsigijusių kelionės draudimą ir atitinkančių akcijos sąlygas. Laimėtojas bus informuojamas asmeniškai 2 savaičių bėgyje. Laimėtojus informuos Seesam įmonės darbuotojai.
 • Akcijos pasiūlymas galioja tada, kai apdraudžiamos kelionės tikslas yra „Privati / tarnybinė / turistinė / studijų“, kelionės trukmė yra iki 15 dienų, o apdraustųjų amžius nuo 0 iki 75 metų amžiaus.
 • Akcijos pasiūlymas galioja sudarant draudimo sutartis Seesam klientų aptarnavimo ir Seesam draudimo tarpininkų skyriuose bei Seesam elektroninėje parduotuvėje.
 • Akcijos pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims.
 • Akcijoje nedalyvauja Seesam darbuotojai ir jų šeimos nariai.

Prieš sudarant finansinių paslaugų sutartį rekomenduojame susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis
www.seesam.lt ir, jei reikia, pasikonsultuoti su Seesam draudimo specialistais.