Apsidrauskite Kasko draudimu ir gaukite dovanų 30 EUR degalų


AKCIJA PASIBAIGĖ 2018-10-31! Kviečiame visus apsidrausti Seesam Kasko draudimu dabar ir pasinaudoti specialiu pasiūlymu! Iki spalio 31 d. fiziniai klientai, įsigiję Seesam Kasko draudimą internetu, dovanų gaus 30 eurų vertės degalų kortelę.

Kodėl verta pasinaudoti Kasko pasiūlymu dabar?

Pasirūpinkite savo automobilio savanoriškuoju (kasko) draudimu Seesam elektroninėje parduotuvėje dabar, nes draudimą įsigyti internetu yra patogu ir greita, o iki 2018 spalio 31 d. galiojančio pasiūlymo metu kiekvienas fizinis klientas, atitinkantis specialaus pasiūlymo sąlygas, papildomai dovanų gaus 30 eurų degalams įsigyti. Jokių konkursų ar laimėjimų atsitiktine tvarka - dovaną gaus visi apsidraudę pagal akcijos sąlygas!

Kokį Kasko draudimą galite įsigyti internetu?

Seesam internetinėje parduotuvėje galite įsigyti tokius Kasko draudimus:

 • Standartinis Kasko draudimas. Suteikia draudimo apsaugą pačiam automobiliui visų staigių ir netikėtų įvykių atveju, įskaitant ir smulkių apgadinimų bei dalių vagystės atvejus. Jūsų automobilis yra apdraudžiamas nuo visų rizikų, pavyzdžiui, eismo įvykio, gamtinių jėgų, vandalizmo, automobilio ar dalių vagystės bei kitokio atsitiktinio automobilio apgadinimo ar praradimo atveju. Papildomai ir nemokamai Jūs gausite transportavimo paslaugą tiek po įvykio, tiek po techninio gedimo, taip pat papildomai galite apdrausti vairuotoją ir keleivius. Daugiau apie šį draudimą ir jo palyginimą su kitais variantais: sužinokite čia.
 • Bazinis Kasko draudimas. Suteikia draudimo apsaugą visų staigių ir nenumatytų įvykių atveju (pavyzdžiui, avarijos, automobilio vagystės, gaisro ir pan.), išskyrus smulkių apgadinimų ir dalių vagystės atvejus, t. y. tokius, kurių remontas nėra būtinas arba jie nesukelia didelių finansinių įsipareigojimų. Papildomai į Bazinio Kasko draudimą yra nemokamai įtraukta transportavimo paslauga tiek po įvykio, tiek po techninio gedimo, taip pat atlyginamos pakaitinio automobilio nuomos išlaidos iki 200 EUR pagal draudimo sutarties sąlygas, netaikoma išskaita autoavarijai, susidūrimui su žmogumi bei gyvūnu ar nepataisomo sugadinimo atveju. Galima pasirinkti vairuotojo ir keleivių draudimą papildomai. Daugiau apie šį draudimą ir jo palyginimą su kitais variantais: sužinokite čia.
Specialaus pasiūlymo sąlygos
 • Akcijos pasiūlymas: klientai, sudarę Automobilių savanoriškojo draudimo (kasko) sutartį (toliau – draudimo sutartis) draudimo bendrovės Seesam Insurance AS Lietuvos filialo (toliau – Seesam) internetinėje parduotuvėje pagal žemiau aprašytas sąlygas, dovanų gaus vieną (1 vnt.) 30 Eur (trisdešimt eurų) vertės „Neste“ mokėjimo kortelę, kuria galima atsiskaityti už degalus visose „Neste“ ženklu pažymėtose degalinės Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Rusijoje. Prizas į pinigus nekeičiamas.
 • Klientai, atitinkantys akcijos sąlygas, yra informuojami asmeniškai iki 2018 m. lapkričio 15 d.
 • Akcijos pasiūlymas galioja sudarant draudimo sutartis šios akcijos galiojimo laikotarpiu: nuo 2018 m. rugsėjo 17 d. iki 2018 m. spalio 31 d.
 • Akcijos pasiūlymas galioja tik sudarant draudimo sutartis Seesam internetinėje draudimo parduotuvėje esales.seesam.lt arba pratęsus internetinėje parduotuvėje sudarytą sutartį Seesam Savitarnos portale.
 • Akcijos pasiūlymas galioja pasirinkus tiek draudimo variantą „Standartinis“, tiek „Bazinis“.
 • Akcijos pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims.
 • Klientui nutraukus draudimo sutartį iki 2018 m. lapkričio 15 d., dovanų kortelė nėra suteikiama.
 • Seesam nepadengia laimėtojų papildomų kaštų, susijusių su laimėto prizo atsiėmimu ar jo panaudojimu.
 • Akcijoje negali dalyvauti Seesam darbuotojai ir jų šeimos nariai.
 • Akcijos metu sudarytoms draudimo sutartims galioja Seesam draudimo taisyklės.

Prieš sudarant finansinių paslaugų sutartį rekomenduojame susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis
www.seesam.lt ir, jei reikia, pasikonsultuoti su Seesam draudimo specialistais.