Civilinės atsakomybės draudimas


Civilinės atsakomybės draudimas reikalingas, jei norite apsisaugoti nuo neplanuotų išlaidų, kurias patirtumėt, kai reikėtų atlyginti nuostolius tretiesiems asmenims, atsiradusius dėl Jūsų veiklos veikimo ar neveikimo.

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas

Rizika ir pavojai slypi kiekvienoje veikloje, todėl su tuo susijusių finansinių nuostolių negalite nei numatyti, nei suplanuoti.

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas - tai draudimo rūšis, suteikianti draudimo apsaugą Jūsų verslui tuo atveju, kai dėl įmonės vykdomos veiklos padaroma žala tretiesiems asmenims, kai nukenčia jų sveikata ar turtas.

Skirtingoms įmonėms aktualios skirtingos draudimo apsaugos sąlygos, todėl jas galite pasirinkti pagal savo įmonės veiklos pobūdį, bei poreikius. Bendrosios civilinės atsakomybės draudimu gali būti draudžiama:

  • atsakomybė dėl patalpų, pastatų valdymo;
  • atsakomybė vykdant apdraustą veiką;
  • atsakomybė dėl pagaminto ar pateikto produkto, suteiktos paslaugos.

 

Šis draudimas naudingas:

  • įmonėms, kurių patalpose dažnai būna lankytojų, klientų (viešbučiai, parduotuvės, restoranai, sporto klubai, kirpyklos ir t.t.);
  • įmonėms, kurių darbuotojai dirba užsakovo patalpose, teritorijoje;
  • gamintojams, pardavėjams ir paslaugų teikėjams.
Darbdavio civilinės atsakomybės draudimas

Kiekvienas darbdavys yra atsakingas už darbuotojus ir privalo jiems užtikrinti saugias ir sveikas darbo sąlygas. Tokių sąlygų neužtikrinimas gali lemti darbuotojų sveikatos sužalojimą dėl nelaimingo atsitikimo darbe ar pakeliui į darbą arba iš darbo ir su tai susijusios žalos atlyginimą darbuotojui

Jei Jūs, kaip darbdavys, būsite atsakingas už žalą, nukentėjusiam darbuotojui ar jo šeimos nariams atlyginsime:

  • Būtinas gydymo išlaidas (patyrus didesnes būtinas gydymo išlaidas nei kompensuoja valstybė);
  • Negautas pajamas (viršijančias socialinio draudimo išmokos skirtumą, kuris susidaro tarp darbuotojo patirtos žalos ir socialiniu draudimu atlygintos žalos);
  • Neturtinę žalą, kurios neatlygina socialinis draudimas, todėl dėl neturtinės žalos atlyginimo nukentėjusysis visada gali kreiptis į teismą dėl jos priteisimo iš darbdavio.

Kodėl verta draustis šiuo draudimu?
Draudimas suteiks apsaugą nuo neplanuotų išlaidų, užtikrins finansinį saugumą, padės išsaugoti gerą vardą. Taip pat garantuos pagalbą nelaimės atveju, nes „Seesam“ padės išnagrinėti gautą pretenzija, nustatyti žalos atsiradimo priežastis ir nuostolių sumą, bendraus su nukentėjusiuoju bei atstovaus Jus teisme.

Renginių civilinės atsakomybės draudimas

Gera Jūsų renginio nuotaika ir smagūs prisiminimai – leiskite juos apsaugoti mums. Draudimo bendrovė „Seesam“ siūlo Jums Renginio civilinės atsakomybės draudimą.

Kas yra renginio civilinės atsakomybės draudimas?

Draudimo rūšis, suteikianti draudimo apsaugą tuo atveju, kai organizuojamo renginio metu tretieji asmenys yra sužalojami ar patiria turtinių nuostolių.

Kam yra atlyginama žala?

Nelaimės atveju atlyginama žala, padaryta žiūrovams, dalyviams, svečiams, lankytojams ir pan. dėl jų sveikatos sužalojimo ar turto sugadinimo (sunaikinimo).

Kokius nuostolius atlyginsime?

Žalos asmeniui atveju atlyginsime gydymo išlaidas, bei kitas sveikatai grąžinti būtinas išlaidas. Žalos turtui atveju atlyginsime turto remonto ar atstatymo išlaidas.

Kokie yra draudžiamieji įvykiai?

Tai įvykiai, dėl kurių būtų pripažinta Jūsų, kaip renginio organizatoriaus, civilinė atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos galiojančius įstatymus ir teisės aktus. Pavyzdžiui, tai gali būti gaisras kilęs dėl netinkamai sumontuotos įrangos, sužalojimai dėl nukritusios technikos ar dekoracijų, dėl fejerverkų, pirotechnikos naudojimo, nesaugios renginio vietos parinkimo, apsinuodijimo maistu, žmonių saugumo neužtikrinimo ir pan.

Kodėl verta draustis renginio civilinės atsakomybės draudimu?

Draudimas suteiks apsaugą nuo neplanuotų išlaidų, užtikrins finansinį saugumą, padės išsaugoti gerą vardą. Taip pat garantuos pagalbą nelaimės atveju, nes draudimo bendrovė „Seesam“ padės išnagrinėti gautą pretenziją, nustatyti žalos atsiradimo priežastis ir nuostolių sumą, bendraus su nukentėjusiuoju bei atstovaus Jums teisme.

Kokius renginius draudžiame?

Visus renginius, kurie yra organizuojami Lietuvos Respublikos teritorijoje. Tai gali būti tiek vidiniai įmonės renginiai, tiek kitiems organizuojami koncertai, vestuvės, parodos, konkursai, varžybos, mokymai, konferencijos, festivaliai, mugės ir pan.

Kokias draudimo sumas siūlome?

Galime pasiūlyti draudimo sumas nuo 3 000 EUR iki 300 000 EUR, tačiau dažniausiai draudimo sumos priklauso nuo draudžiamo renginio pobūdžio.

Kokia yra taikoma išskaita?

Kiekvienu atveju galima pasirinkti labiausiai Jums tinkančią išskaitą nuo 300 EUR.

Draudimo įmoka

Draudimo įmokos dydis priklauso nuo renginio pobūdžio, dalyvių skaičiaus ir pasirinkto draudimo varianto.

Kaip įsigyti šį draudimą?

Kiekvienas renginys yra individualus ir skirtingas, todėl „Seesam“ padės parinkti labiausiai Jūsų renginio poreikius atitinkančią draudimo apsaugą. Susisiekite su mumis užpildydami draudimo užklausą (spauskite čia) ir sužinokite savo renginio draudimo kainą:

Profesinės civilinės atsakomybės draudimas

Profesinės civilinės atsakomybės draudimas apsaugos Jūsų verslą nuo neplanuotų išlaidų, susijusių su žala trečiajam asmeniui dėl įmonės darbuotojų profesinės klaidos.

Šis draudimas skirtas įmonėms, vykdančioms profesinę veiklą: buhalteriams, auditoriams, notarams, advokatams, projektuotojams ir pan.

Teirautis dėl kainos


Taisyklės ir sąlygos:


Prieš sudarant finansinių paslaugų sutartį rekomenduojame susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis
www.seesam.lt ir, jei reikia, pasikonsultuoti su Seesam draudimo specialistais.