Automobilio draudimas

Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, atlyginantis Jūsų sukeltus nuostolius, ir Jūsų automobilio draudimo apsaugą suteikiantis Kasko draudimas.

Būsto draudimas

Apdrauskite savo butą ar namą bei jame esantį turtą nuo įvairių rizikų, o taip ir savo, kaip būsto valdytojo, civilinę atsakomybę sukėlus nuostolių kitiems.

Kelionės draudimas

Išvenkite papildomų išlaidų kelionėje, susijusių su medicinine pagalba, nelaimingu atsitikimu, bagažo nuostoliais ar neįvykusia kelione.

Asmens draudimas

Apdrauskite save, savo vaikus ar visą šeimą nuo nelaimingų atsitikimų traumų, mirties, neįgalumo ir kitais atvejais.

Pagalba klientams

Klientų aptarnavimo skyriai

Darbo valandos: P-K 8:00-17:00
Penktadienis: 8:00-16:00

Bendra informacija ir žalų informacija:
8 700 77 777
seesam@seesam.lt

Žalos registravimas

Čia Jūs galite pranešti apie žalą. Užpildykite elektroninę žalos registravimo formą arba praneškite apie žalą naudodamiesi savitarnos portalu.

Apie Seesam

Lietuvoje draudimo paslaugos „Seesam“ vardu verslo ir privatiems klientams yra teikiamos nuo 1998 m. „Seesam Insurance AS“ akcininkė yra didžiausia Austrijoje bei Centrinėje ir Rytų Europoje draudimo grupė „Vienna Insurance Group“. Remdamiesi laiko patikrinta patirtimi ir žiniomis bei tinkamai įvertinę rizikas, galime Jums pasiūlyti kokybišką draudiminę apsaugą įvairiems gyvenimo ir verslo atvejams.

„Seesam“ Insurance AS Lietuvos filialo centrinė būstinė yra Vilniuje, o klientų aptarnavimo skyrius galite rasti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Alytuje ir Jonavoje.

Vizija

Būti bendrove, su kuria lengva bendrauti.

Misija

Suteikti klientams tikrumo jausmą.
Būti geriausiu darbdaviu.
Būti patikimu partneriu.
Būti etiška ir į ateitį žvelgiančia bendrove.


Prieš sudarant finansinių paslaugų sutartį rekomenduojame susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis
www.seesam.lt ir, jei reikia, pasikonsultuoti su Seesam draudimo specialistais.