Uudised

Saugaus slidinėjimo patarimai, kuriuos privalote žinoti

[Seesam | 2017-02-15]

Paruoškite savo kūną fiziniam krūviui

Paruoškite savo kūną fiziniam krūviui, kurį patirsite daugkartiniuose nusileidimuose su slidėmis ar snieglente. Pradėkite sportuoti ne tik likus kelioms savaitėms iki planuojamų atostogų, bet ir prieš kiekvienos dienos slidinėjimą padarykite mankštą bei  tempimo pratimus. Tai užtikrins geresnę savijautą ir sumažins traumų riziką.

Pasirūpinkite tinkama apranga

Sportinis kostiumas, kuriuo vedžiojate šunį, slidinėjimui tikrai netiks. Svarbiausias patarimas – drabužius reikia rengtis sluoksniais. Pirmas sluoksnis – arčiausiai kūno – termo drabužiai, palaikantys šilumą ir neleidžiantys prakaituoti. Vidurinis sluoksnis turi šildyti ir kartu praleisti drėgmę, o išoriniai drabužiai – būti su membranine medžiaga, kuri nepraleidžia vėjo, neperšlampa ir išgarina drėgmę.

Apsaugokite save

Būtinai dėvėkite slidininko akinius nuo saulės ir šalmą. Didžiulis kalnų vėjas vargina akis, o nuo sniego atsimušantys saulės spinduliai ne tik akina, bet ir kenkia regėjimui. Šalmas būtinas ir jo svarbos neįmanoma pervertinti. Be šių apsaugos priemonių nepamirškite ir riebaus veido kremo, apsaugančio nuo šalčio.

 

Įvertinkite savo galimybes

Pasirinkite trasą, kurioje jausitės užtikrintai ir nepervertinkite savo galimybių. Kalnų slidinėjimo kurortuose visos trasos yra sužymėtos bei joms priskirtas atitinkamas sunkumo lygis – slidinėkite tik Jums tinkamiausia trasa.

 

Apsidrauskite nuo nelaimingų atsitikimų

Visko numatyti tiesiog neįmanoma. Išvenkite papildomų rūpesčių atsitikus neplanuotiems įvykiams žiemos atostogų metu ir apsidrauskite Seesam keliones draudimu internetu: patogiau, greičiau ir su 10 procentų nuolaida.

Galėsite pasirinkti medicinininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, civilinės atsakomybės (netyčia sukėlus žalą kitiems asmenims) ir kitus kelionės draudimus.


Prieš sudarant finansinių paslaugų sutartį rekomenduojame susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis
www.seesam.lt ir, jei reikia, pasikonsultuoti su Seesam draudimo specialistais.