Uudised

Įvyko Sauliaus Damulevičiaus asmeninės fotografijų parodos atidarymas

[Seesam | 2019-11-08]

2019 m. lapkričio 7 d., ketvirtadienį, įvyko alpinisto, keliautojo ir fotografo Sauliaus Damulevičiaus asmeninės fotografijų parodos „Debesų takais“ atidarymo renginys. Parodos ir atidarymo renginio mecenatas – draudimo bendrovė Seesam.

Sausakimšoje konferencijų salėje S. Damulevičius pasakojo apie ekspedicijų fotografiją, šių metų ekspediciją į Gašerbrum II (8035 m) viršūnę, fotografavimo „mirties zonoje“ ypatumus bei dalinosi „už kadro“ likusiomis atrinktų darbų istorijomis. Renginyje taip pat dalyvavo žinomi Lietuvos keliautojai ir alpinistai: Vladas Vitkauskas, Algimantas Jucevičius, Romualdas Kęstutis Augūnas, Kęstutis Baleišis.

Nuotraukos iš atidarymo renginio: Žmonės.lt.

LRT reportažas apie parodą: Labas rytas, Lietuva!

Nuotraukos iš atidarymo renginio: Facebook galerija.

Parodoje autorius pirmą kartą pristato rinktinius darbus iš 2015-2019 m. ekspedicijų į aukščiausias Himalajų, Karakorumo, Tian Šanio ir Pamyro viršūnes. S. Damulevičius beveik 15 metų kopia į kalnus ir tiek pat laiko dirba finansų ir verslo konsultacijų srityje. 2012-2016 m. jis ėjo Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidento pareigas, nuo 2015 m. yra oficialus Fujifilm X-fotografas.

Visuose žygiuose ir ekspedicijose S. Damulevičius kopia su fotoaparatu. Sunkią, daug vietos užimančią įrangą kartu pasiimti pirmiausia paskatino poreikis dokumentuoti svarbiausias įkopimų akimirkas, „raktines“ maršrutų vietas. Netrukus atsirado ir noras atvaizduoti kalnų didybę, alpinistų prisiimamus iššūkius, į viršūnes bekopiančius ir kalnuose gyvenančius žmones.

Paroda verslo centre „k29“ (Konstitucijos pr. 29, Vilnius) darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. vyks iki 2019 m. lapkričio 29 d., jos lankymas yra nemokamas.


Prieš sudarant finansinių paslaugų sutartį rekomenduojame susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis
www.seesam.lt ir, jei reikia, pasikonsultuoti su Seesam draudimo specialistais.