Seesam.lt slapukų politika


Draudimo bendrovė Seesam siekdama užtikrinti kokybišką interneto svetainės naršymą bei tikslinės ir personalizuotos rinkodaros taikymą, savo interneto svetainėse naudoja kodus, kurie analizuoja svetainių lankomumo kokybinius ir kiekybinius rodiklius bei įrašo slapukus (angl. cookies) lankytojų įrenginiuose.

Tai įprasta naršymo svetainėse praktika, kuri palengvina Jūsų naršymą, užtikrina prieigą prie atitinkamo turinio, o mums suteikia informaciją apie interneto svetainių lankomumo rodiklius, lankytojų veiksmus, populiariausias svetainės skiltis, mėgstamiausią lankytojų turinį, lankytojų naršyklių versijas, įrenginius, naudojamus naršymui, ir pan. – tai padeda mums tobulinti savo interneto svetaines ir teikti Jums kokybiškas paslaugas.

Slapukai (angl. cookies) – yra maža tekstinė informacija, kurią svetainės įrašo jose apsilankiusių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Jeigu Jūs nesutinkate, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų renginyje, visada galite pakeisti savo naršyklės apsaugos nustatymus. Kaip tai padaryti:


Prieš sudarant finansinių paslaugų sutartį rekomenduojame susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis
www.seesam.lt ir, jei reikia, pasikonsultuoti su Seesam draudimo specialistais.